Krim

Furious 7
10
HD

Furious 7

2015

Furious 7

Dekard Shou kërkon të hakmerret ndaj Dominik Toretos dhe familjes së tij për vdekjen e vëllait të tij.
Arrow
10

Arrow

2012

Arrow

Oliver Mbretëresha e zhdukur e miliarderit mungon dhe konsiderohet i vdekur kur jahti i tij humbet në det. Ai kthehet ...
Taken
10

Taken

2017

Taken

Historia e origjinës së të rinjve, të uritur, ish Beret Bryan Mills si ai merret me një tragjedi personale që ...