Thriller

In the Shadow of Iris (2016)
6.1
HD

In the Shadow of Iris (2016)

Zhdukja e papritur e gruas së një bankieri të pasur fillon të hapë një botë marramendëse fetish të fshehtë, akte ...
Drone (2017)
0
HD

Drone (2017)

Ideologjitë bien ndesh me rezultate fatale kur një kontraktues ushtarak i rrafshët takon një biznesmen enigmatik pakistanez.
IT (2017)
7.8
HD

IT (2017)

2017

IT (2017)

Në një qytet të vogël në Maine, shtatë fëmijë të njohur si The Losers Club vijnë ballë për ballë me ...
Sniper: Ultimate Kill (2017)
5.5
HD 720P

Sniper: Ultimate Kill (2017)

Mburoja kolumbiane e drogës Jesús Morales paguan fshehurazi për shërbimet e një snajperi me nofkën "Djalli", i aftë për të ...
The Sound (2017)
3.4
HD

The Sound (2017)

Një shkrimtar që studion paranormal beson se zhurma e prekshme e frekuencave të ulëta është shkaku i shikimeve të fantazmave ...
Overdrive(2017)
10
HD 720P

Overdrive(2017)

Hajdutët e makinave të makinave hapen kundër gangsterëve francezë në jug të Francës me para, gra dhe jeton në linjë.
Atomica(2017)
4.1
HD 720P

Atomica(2017)

Në të ardhmen e afërt, kur komunikimet shkojnë jashtë linje në një central të bërthamor të izoluar të izoluar në ...
Annabelle: Creation(2017)
6.7

Annabelle: Creation(2017)

Disa vjet pas vdekjes tragjike të vajzës së tyre të vogël, një kukullash dhe gruaja e tij mirëpresin një murgeshë ...
Don’t Sleep(2017)
3.2
BluRay 720p

Don’t Sleep(2017)

Pasi nisin një bashkëjetesë, dy të dashuruar nisim të përballen me tmerret e një fëmijërie të harruar.
24 Hours to Live (2017)
5.7
HD

24 Hours to Live (2017)

Një vrasës kërkon shpengim pas dhënies së një shansi të dytë në jetë.
No Escape 2015
6.8
HD

No Escape 2015

Në shtëpinë e tyre të re jashtë shtetit, një familje amerikane së shpejti e gjen veten të kapur në mes ...
Kajaki (2014)
10
HD 720P

Kajaki (2014)

Ushtarët britanikë që ruajnë digën e Kajakut nisën të shpëtonin një ekip tre-njeri pasi njëri prej tyre humb një këmbë ...
American Made (2017)
9
HD

American Made (2017)

Historia e vërtetë e pilot Barry Seal, i cili transportoi kontrabandë për CIA-n dhe kartelin Medellin në vitet 1980.
Dunkirk (2017)
10
HDKamer

Dunkirk (2017)

Evakuimi i mrekullueshëm i ushtarëve aleatë nga Belgjika, Britania, Kanadaja dhe Franca, të cilët u prenë dhe rrethuar nga ushtria ...
The Blue Room (2014) +18
6.3
HD

The Blue Room (2014) +18

Një burrë dhe një grua, fshehurazi në dashuri, vetëm në një dhomë. Ata e dëshirojnë njëri-tjetrin, duan njëri-tjetrin, madje edhe ...
M.F.A.(2017)
0
HD

M.F.A.(2017)

Një student i artit prek një burim të pasur frymëzimi krijues pas therjes aksidentale të përdhunuesit të saj. Shfaqet një ...
HHhH (2017)
6.4
HD

HHhH (2017)

Me Rajhun e Tretë është në kulmin e tij më 1942, rezistenca çeke në Londër ka në plan operacionin më ...
Kiss Me Deadly
0
DVD

Kiss Me Deadly

I vendosur në një jetë të re në Milano me të dashurin e tij Paolo dhe vajzën e tij Julia, ...
Blood Money (2017
4.6
HD 720P

Blood Money (2017

Tre shokë në një ekskursion të shkretëtirës duhet të kapërcejnë një kriminel të bardhë kriminel në marrjen e parave të ...
Obsessed
8.5
HD 720P

Obsessed

2009

Obsessed

Gjërat nuk mund të ishin më të mira për Derek Charles. Ai sapo ka marrë një promovim të madh në ...
Brawl in Cell Block 99
0
HD

Brawl in Cell Block 99

Pasi ka punuar si një ndërlidhës droge dhe duke hyrë në një shpërthim brutal me policinë, një ish-boksier e gjen ...
Wheelman (2017)
0
HD 720P

Wheelman (2017)

Një shofer i arratisur për një vjedhje banke e kupton se ai ka kaluar dy herë dhe gara për të ...
Creep 2 2017
0
HD

Creep 2 2017

Pas gjetjes së një reklame në internet për "punë me video", Sara, një artist video, fokusi kryesor i të cilit ...
No Escape 2015
6.8
HD

No Escape 2015

Në shtëpinë e tyre të re jashtë shtetit, një familje amerikane shpejt e gjen veten të kapur në mes të ...