Seriale

12
Çukur
10

Çukur

2017

Çukur

Kontrolli i Çukur nga lagjet më të trazuara të Stambollit është në duart e familjes Koçova. Ndërsa Koçovarët e drejtuan ...
Constantine(2014)
7

Constantine(2014)

Një njeri që lufton me besimin e tij është i përhumbur nga mëkatet e së kaluarës së tij, por papritmas ...
Mr. Robot
7.9

Mr. Robot

2015

Mr. Robot

Një dramë bashkëkohore dhe kulturore në lidhje me një programues të ri, Elliot, i cili vuan nga një çrregullim anti-social ...
Lethal Weapon
10

Lethal Weapon

Një ish-marifet i zhveshur i Marinës ndodhet në vendin e punës si oficer i policisë në Los Anxheles, ku ai ...
Stranger Things
8.3

Stranger Things

Kur një djalë zhduket, një qytet i vogël zbulon një mister që përfshin eksperimente sekrete, forca të tmerrshme mbinatyrore dhe ...
Arrow
6.1

Arrow

2012

Arrow

Oliver Mbretëresha e zhdukur miliarderi mungon dhe konsiderohet i vdekur kur jahti i tij humbet në det. Ai kthehet pesë ...
The Flash
6.8

The Flash

2014

The Flash

Pasi një përshpejtues i grimcave shkakton një stuhi të çuditshme, hetuesi CSI Barry Allen goditet nga rrufeja dhe bie në ...
El Chapo
7.1

El Chapo

2017

El Chapo

Një vështrim në jetën e famëkeq të famshme të drogës, El Chapo, që nga ditët e tij të hershme në ...
Salvation 2017
6.1

Salvation 2017

Një student i gradës MIT dhe një superstar i teknologjisë sjellin një zyrtar të nivelit të ulët të Pentagonit një ...