Arrow

Arrow

Oct. 10, 2012
Your rating: 0
0 0 votes

Drejtori

Rolet

Stephen Amell isOliver Queen
Oliver Queen
Katie Cassidy isLaurel Lance
Laurel Lance
Emily Bett Rickards isFelicity Smoak
Felicity Smoak
David Ramsey isJohn Diggle
John Diggle
Willa Holland isThea Queen
Thea Queen
Paul Blackthorne isQuentin Lance
Quentin Lance
Echo Kellum isCurtis Holt
Curtis Holt
Juliana Harkavy isDinah Drake
Dinah Drake
Rick Gonzalez isRene Ramirez
Rene Ramirez

Traileri i filmit

Permbledhja

Oliver Mbretëresha e zhdukur miliarderi mungon dhe konsiderohet i vdekur kur jahti i tij humbet në det. Ai kthehet pesë vjet më vonë një njeri i ndryshuar, i vendosur për të pastruar qytetin si një vigilante me kapuç të armatosur me një hark.

Arrow
Arrow
Arrow
Arrow
Arrow
Arrow
Arrow
Arrow
Arrow
Arrow
loading...
Titulli origjinal Arrow
Data e shfaqes se pare Oct. 10, 2012
Data e fundit e shfaqjes Nov. 23, 2017
Sezonat 6
Epizodat 130
Statusi Returning Series

Seasons and episodes

6 Season 6 Oct. 12, 2017
10

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website