Çukur

Çukur

Oct. 22, 2017
Your rating: 0
0 0 votes

Drejtori

Creator

Rolet

Aras Bulut İynemli isYamaç Koçavalı
Yamaç Koçavalı
Dilan Çiçek Deniz isSena Koçavalı
Sena Koçavalı
Ercan Kesal isİdris Koçavalı
İdris Koçavalı
Perihan Savaş isSultan Koçavalı
Sultan Koçavalı
Öner Erkan isSelim Koçavalı
Selim Koçavalı
Nebil Sayın isMuhittin
Muhittin

Traileri i filmit

Permbledhja

Kontrolli i Çukur nga lagjet më të trazuara të Stambollit është në duart e familjes Koçova. Ndërsa Koçovarët e drejtuan Çukurin, rregullat më të rëndësishme janë se nuk duhet të lejojnë drogë. Megjithatë, rendi aktual është shtrembëruar nga shfaqja e një grupi të ri, sytë e të cilit janë mbjellë në këtë lagje dhe janë të përgatitur për ta thyer këtë ligj. Kur të gjithë Koçovalis mendonin se kishin hequr dorë, djali më i vogël i familjes, Yamaç, do të kthehej në gropën që la pas vite më parë për të krijuar një jetë krejt tjetër, dhe do të fillojë një epokë e re. Kodra kishte rënë pas një jete të mëshirëshme që nuk mendonte për të nesërmen duke lënë Çukur dhe familjen e tij vite më parë. Ajo beson se ajo gjen dashurinë e përjetshme kur ajo del, një grua e re e cila është të paktën si e pandërgjegjshme, e plagosur dhe e rrezikshme si ajo, por aq e bukur sa ajo. Me këtë ribashkim të familjes Çukur dhe Yamaç, ky çift i ri që u takua së bashku për të qenë “i lumtur sa të vdiste” nuk do të jetë si ata që kanë ëndërruar më. A do të lejojë që pjerrësia e shpateve të Cukurit dhe e kaluara e Senës t’i lejojë ata të krijojnë një jetë të përbashkët.?

loading...
Titulli origjinal Çukur
Data e shfaqes se pare Oct. 22, 2017
Data e fundit e shfaqjes Oct. 29, 2017
Sezonat 1
Epizodat 2
Statusi Returning Series

Seasons and episodes

1 Season 1 Oct. 22, 2017

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website