DC’s Legends of Tomorrow

DC’s Legends of Tomorrow

Jan. 21, 2016
Your rating: 0
10 1 vote

Drejtori

Rolet

Arthur Darvill isRip Hunter
Rip Hunter
Brandon Routh isRay Palmer / The Atom
Ray Palmer / The Atom
Caity Lotz isSara Lance / White Canary
Sara Lance / White Canary
Victor Garber isDr. Martin Stein / Firestorm
Dr. Martin Stein / Firestorm
Dominic Purcell isMick Rory / Heat Wave
Mick Rory / Heat Wave
Franz Drameh isJefferson '
Jefferson '
Amy Pemberton isGideon (voice)
Gideon (voice)

Traileri i filmit

Permbledhja

Kur vetëm heronj nuk janë të mjaftueshëm … bota ka nevojë për legjenda. Duke parë të ardhmen, ai që do të përpiqet me dëshpërim për të parandaluar të ndodhë, mashtruesi që kalon kohë. Rip Hunter është i ngarkuar me grumbullimin e një grupi të ndryshëm të të dy heronjve dhe villains për t’u përballur me një kërcënim të pandalshëm – një në të cilën jo vetëm që është planeti në rrezik, por gjithë kohën vetë. A mundet ky ekip i rreptë të mposhtë një kërcënim të pavdekshëm ndryshe nga çdo gjë që ata kanë njohur ndonjëherë?

DC’s Legends of Tomorrow
DC’s Legends of Tomorrow
DC’s Legends of Tomorrow
DC’s Legends of Tomorrow
DC’s Legends of Tomorrow
DC’s Legends of Tomorrow
DC’s Legends of Tomorrow
DC’s Legends of Tomorrow
loading...
Titulli origjinal DC's Legends of Tomorrow
Data e shfaqes se pare Jan. 21, 2016
Data e fundit e shfaqjes Nov. 21, 2017
Sezonat 3
Epizodat 41
Statusi Returning Series

Seasons and episodes

3 Season 3 Oct. 10, 2017

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website