El Chapo

El Chapo

Apr. 23, 2017
Your rating: 0
0 0 votes

Drejtori

Rolet

Traileri i filmit

Permbledhja

Një vështrim në jetën e famëkeq të famshme të drogës, El Chapo, që nga ditët e tij të hershme në vitet 1980 që punonin për kartelën Guadalajara, për ngritjen e tij në pushtet gjatë viteve ’90 dhe rënien e tij përfundimtare në 2016.

El Chapo
El Chapo
El Chapo
El Chapo
loading...
Titulli origjinal El Chapo
Data e shfaqes se pare Apr. 23, 2017
Data e fundit e shfaqjes Oct. 29, 2017
Sezonat 2
Epizodat 15
Statusi Returning Series

Seasons and episodes

1 Season 1 Apr. 23, 2017

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website