Extant

Extant

Jul. 09, 2014
Your rating: 0
0 0 votes

Drejtori

Rolet

Halle Berry isMolly Woods
Molly Woods
Pierce Gagnon isEthan Woods
Ethan Woods
Grace Gummer isJulie Gelineau
Julie Gelineau
Tyler Hilton isCharlie Arthurs
Charlie Arthurs
David Morrissey isTobias Shepherd
Tobias Shepherd
Henderson Wade isAdhu (a.k.a."
Adhu (a.k.a."

Traileri i filmit

Permbledhja

Një astronaut kthehet në shtëpi nga misioni i vetëm njëvjeçar në hapësirë. Ajo përpiqet të rilidhë me burrin dhe djalin e saj në jetën e tyre të përditshme. Përvojat e saj në hapësirë dhe në shtëpi çojnë në ngjarje që në fund të fundit do të ndryshojnë rrjedhën e historisë njerëzore.

Extant
Extant
Extant
Extant
Extant
Extant
loading...
Titulli origjinal Extant
Data e shfaqes se pare Jul. 09, 2014
Data e fundit e shfaqjes Sep. 09, 2015
Sezonat 2
Epizodat 26
Statusi Canceled

Seasons and episodes

1 Season 1 Jul. 09, 2014

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website