Mr. Robot

Mr. Robot

May. 27, 2015
Your rating: 0
0 0 votes

Drejtori

Sam Esmail
Creator

Rolet

Portia Doubleday isAngela Moss
Angela Moss
Rami Malek isElliot Alderson
Elliot Alderson
BD Wong isWhiterose
Whiterose

Traileri i filmit

Permbledhja

Një dramë bashkëkohore dhe kulturore në lidhje me një programues të ri, Elliot, i cili vuan nga një çrregullim anti-social debilitues dhe vendos që ai mund të lidhet vetëm me njerëzit duke i sulmuar ato. Ai zotëron aftësitë e tij si një armë për të mbrojtur njerëzit që ai interesohet. Elliot do të gjejë veten në kryqëzimin midis një firme të sigurisë në internet për të cilën ai punon dhe organizatave nëntokësore që e rekrutojnë atë për të rrëzuar Amerikën e korporatave.

Mr. Robot
Mr. Robot
Mr. Robot
Mr. Robot
Mr. Robot
Mr. Robot
Mr. Robot
Mr. Robot
Mr. Robot
Mr. Robot
loading...
Titulli origjinal Mr. Robot
Data e shfaqes se pare May. 27, 2015
Data e fundit e shfaqjes Dec. 13, 2017
Sezonat 3
Epizodat 35
Statusi Returning Series

Seasons and episodes

1 Season 1 May. 27, 2015

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website