Salvation 2017

Salvation 2017

Jul. 12, 2017
Your rating: 0
0 0 votes

Drejtori

Rolet

Santiago Cabrera isDarius Tanz
Darius Tanz
Jennifer Finnigan isGrace Barrows
Grace Barrows
Charlie Rowe isLiam Cole
Liam Cole
Jacqueline Byers isJillian Hayes
Jillian Hayes
Rachel Drance isZoe Barrows
Zoe Barrows
Shazi Raja isAmanda Charles
Amanda Charles
Ian Anthony Dale isHarris Anders
Harris Anders
Dennis Boutsikaris isDr. Malcolm Croft
Dr. Malcolm Croft

Traileri i filmit

Permbledhja

Një student i gradës MIT dhe një superstar i teknologjisë sjellin një zyrtar të nivelit të ulët të Pentagonit një zbulim të habitshëm se një asteroid është vetëm gjashtë muaj larg nga përplasja me Tokën.

Salvation 2017
Salvation 2017
loading...
Titulli origjinal Salvation
Data e shfaqes se pare Jul. 12, 2017
Data e fundit e shfaqjes Sep. 20, 2017
Sezonat 1
Epizodat 13
Statusi Returning Series

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website