Second Chance

Second Chance

Jan. 13, 2016
Your rating: 0
0 0 votes

Creator

Cast

Robert Kazinsky isJimmy Pritchard
Jimmy Pritchard
Adhir Kalyan isOtto Goodwin
Otto Goodwin
Dilshad Vadsaria isMary Goodwin
Mary Goodwin
Ciara Bravo isGracie Pritchard
Gracie Pritchard
Tim DeKay isDuval Pritchard
Duval Pritchard

Video trailer

Synopsis

Një ish-sherif 75-vjeçar i dyshuar, jeta e të cilit përfundon në duart e policëve të korruptuar, kthehet në jetë dhe i jepet një shans i dytë nga një çift i shkencëtarëve të rinj të teknologjisë, si një 35 vjeçar me të paparashikueshme pranë – aftësi super njerëzore.

Second Chance
Second Chance
Original title Second Chance
First air date Jan. 13, 2016
Last air date Mar. 25, 2016
Seasons 1
Episodes 10
Status Canceled

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website