Taken

Taken

Feb. 27, 2017
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Synopsis

Historia e origjinës së të rinjve, të uritur, ish Beret Bryan Mills si ai merret me një tragjedi personale që shtrëngon botën e tij. Ndërsa lufton për të kapërcyer incidentin dhe hakmarrjen e saktë, Mills është tërhequr në një karrierë si një operacion vdekjeprurës i CIA-s, një punë që zgjon aftësitë e tij shumë të veçanta dhe shumë të rrezikshme.

Taken
Taken
Taken
Taken
Original title Taken
First air date Feb. 27, 2017
Last air date May. 01, 2017
Seasons 1
Episodes 9
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Season 1 Feb. 27, 2017

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website