The Gifted

The Gifted

Oct. 02, 2017
Your rating: 0
0 0 votes

Drejtori

Matt Nix
Creator

Rolet

Stephen Moyer isReed Strucker
Reed Strucker
Amy Acker isCaitlin Strucker
Caitlin Strucker
Natalie Alyn Lind isLauren Strucker
Lauren Strucker
Percy Hynes White isAndy Strucker
Andy Strucker
Sean Teale isMarcos Diaz / Eclipse
Marcos Diaz / Eclipse
Jamie Chung isClarice Ferguson / Blink
Clarice Ferguson / Blink
Emma Dumont isLorna Dane / Polaris
Lorna Dane / Polaris
Blair Redford isJohn Proudstar / Thunderbird
John Proudstar / Thunderbird
Coby Bell isJace Turner
Jace Turner

Traileri i filmit

Permbledhja

Jetët e zakonshme të një çifti suburban janë tronditur nga zbulimi i papritur që fëmijët e tyre posedojnë fuqitë mutante. I detyruar të shkojë në ikje nga një qeveri armiqësore, familja bashkohet me një rrjet nëntokësor të mutantëve dhe duhet të luftojë për të mbijetuar.

The Gifted
The Gifted
The Gifted
The Gifted
The Gifted
loading...
Titulli origjinal The Gifted
Data e shfaqes se pare Oct. 02, 2017
Data e fundit e shfaqjes Oct. 30, 2017
Sezonat 1
Epizodat 5
Statusi Returning Series

Seasons and episodes

1 Season 1 Oct. 02, 2017

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website