Mr. Robot: Season 1

May. 27, 2015
Your rating: 0
0 0 votes

Elliot e gjen veten në një udhëkryq kur udhëheqësi misterioz i një grupi hakerësh nëntokësor e rekruton atë për të shkatërruar firmën që paguhet për të mbrojtur. I detyruar nga bindjet e tij personale, Elliot lufton për t’i rezistuar shansit për të rrëzuar CEO-të shumëkombëshe që ai beson se po vrapojnë (dhe prishin) botën.

loading...

Episoda

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website